Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Royal Thalassa

Hotel Royal Thalassa se nachází v krásných zahradách přímo u písčité pláže oblasti Skanes. Resort se nachází jen 1 km od mezinárodního letiště, 6 km od města Monastir, 16 km od Sousse. 3 km of golfového hřiště Palm Links a 5 km od hřiště Flamengo. Hotel Royal Thalassa byl vybudován v roce 1999 a poslední renovaci dokončil v roce 2008.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Royal Thalassa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Royal Thalassa

Hotel Royal Thalassa se nachází v krásných zahradách přímo u písčité pláže oblasti Skanes. Resort se nachází jen 1 km od mezinárodního letiště, 6 km od města Monastir, 16 km od Sousse. 3 km of golfového hřiště Palm Links a 5 km od hřiště Flamengo. Hotel Royal Thalassa byl vybudován v roce 1999 a poslední renovaci dokončil v roce 2008.

Vybavení Royal Thalassa

vstupní hala s recepcí, směnárna, WiFi připojení, hlavní restaurace, á la carte restaurace, rybí restaurace na pláži, hlavní bar, bar u bazénu, bar na pláži, koktejl bar na terase, maurská kavárna, butik, obchod se suvenýry, konferenční centrum s několika sály a místnostmi pro 10 až 400 osob, lázeňské thalassa a wellness centrum, jehož součástí je sauna, turecké lázně, sauna, masáže, vířivka. Dále v hotelu najdete kadeřnictví, krytý a venkovní bazén, dětský bazén a venkovná jacuzzi, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, čistírna prádla. Ze sportovních aktivit lze v hotelu využívat plážový volejbal, stolní tenis, tenisové kurty, tréninkové hřiště golfu, centrum vodních sportů (asi 200 m) - windsurfing, kanoe, šlapadla, vodní skútr.

Služby

lázně/ wellness centrum, turecké lázně, masáže, sauna, kadeřník, golf, vodní sporty, osvětlení tenisových kurtů a půjčení sportovního náčiní (rakety a míčky), pokojový servis, konzumace z mini baru, čistírna prádla, pronájem konferenčních místností.

Ubytování

komfortně zařízené pokoje Royal Thalassa jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kobercem, SAT/TV, telefonem, mini barem, trezorem, připojením k internetu (WiFi). Typů pokojů je několi, standardní pokoje s výhledem do zahrady jsou většinou v přízemí, pokoje s výhledem na moře, junior suity, executive suity jsou za příplatek. Maximální obsazení u standardního pokoje jsou 3 osoby, u ostatních typů 2 osoby.

Pro děti

dětský bazén, dětský koutek, mini klub (4-10let), dětské hřiště

Doporučení

Tento decentní hotel Royal Thalassa službami i vybavením plně odpovídá své kategorii. Doporučujeme náročným klientům, golfistům, spíše párům, než rodinám s dětmi. Vhodný je k pořádání pracovních setkání a seminářů.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Pevnina / Monastir. Luxus, šarm, pohoda a noblesní prostředí, jako stvořené k odpočinku – to jsou hlavní rysy hotelu Royal Thalassa Monastir....

PolohaVelmi příjemný hotelový komplex složený z hlavní budovy a dvou postranních třípatrových budov se soustavou bazénů ústících na dlouhou písčitou pláž, se...

Tunisko / Pevnina / Monastir. Luxus, šarm, pohoda a noblesní prostředí, jako stvořené k odpočinku – to jsou hlavní rysy hotelu Royal Thalassa Monastir....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.