Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Phenicia

Moderní hotel Sentido Phenicia se nachází v krásné zahradě, přímo u písčité pláže, přibližně 5 km od centra Hammametu se starou Medinou a asi 7 km od hotelové zóny a jachtového přístavu v Hammamet Yasmine. Od letiště v Monastiru je vzdálen asi 80 km a transfer trvá zhruba 1 hodinu a 15 minut. Hotel Sentido Phenicia nabízí špičkové služby, luxusní ubytování, skvělou kuchyni, bohaté all inclusive a pestrý výběr sportovních aktivit. Elegantní a klidnou kapacitu doporučujeme náročným klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Phenicia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Phenicia

Moderní hotel Sentido Phenicia se nachází v krásné zahradě, přímo u písčité pláže, přibližně 5 km od centra Hammametu se starou Medinou a asi 7 km od hotelové zóny a jachtového přístavu v Hammamet Yasmine. Od letiště v Monastiru je vzdálen asi 80 km a transfer trvá zhruba 1 hodinu a 15 minut.

Vybavení

tři 4patrové budovy, 382 pokojů, recepce, hlavní restaurace, a’la carte restaruace, snack bar, centrální bar, piano bar, bar u bazénu, bar na pláži, bar u tenisových kurtů, maurská kavárna, společenská místnost, internet a WiFi, obchod se suvenýry, butik, 2 venkovní bazény, 1 z nich je propojen s krytým bazénem (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, dětské hřiště, terasa s lehátky a slunečníky, diskotéka, tenisové kurty, animační programy, miniklub­, aero­bic, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis, mini golf, fitness, biliár, masáže, obchod se suvenýry.

Stravování

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, pozdní snídaně (10.00 - 12.00), neomezená konzumace místních alkoholických (gin, cognac, whiskey, pastis, martini, boukha, cédratine, vodka) a nealkoholických nápojů (v baru u bazénu od 09.00 do 18.00, v baru na pláží od 09.00 do 17.30, v hlavním baru od 09.00 do 23.30, v maurské kavárně od 15.00 do 23.00, v nočním klubu od 21.00 do 01.30 hod.), odpolední občerstvení 14.30–18.00 hod. formou bufetu (sandviče, pizza, zmrzlina pro děti, saláty, zákusky), noční občerstvení na vyžádání, aerobic, vodní gymnastika, petanque, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis, lukostřelba, minigolf, nemotorizované vodní sporty (windsurfing, šlapadlo - s předchozí rezervací), 1 hodina tenisu pro 2 osoby denně (nutná rezervace předem), lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži, možnost čerpat 1x za pobyt večeři v a la carte restauraci (orientální).

Služby

osvětlení tenisových kurtů, jízda na koni, masáže, turecké lázně, fitness, golfové kurzy, trezor, internet a WiFi, restaurace a’la carte, biliár, motorizované vodní sporty, sportovní kurzy, hlídání dětí, konzumace z minibaru, pokojový servis, golf, americký bar Carillon.

Ubytování

komfortní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, klimatizace, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Propojené pokoje s možností ubytovat až 4 dospělé osoby jsou na vyžádání – bez možnosti výhledu na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Pokoj s výhledem na moře za příplatek.

Pro děti

dětské hřiště, oddělený dětský bazén, miniklub pro děti 4–12 let.

Doporučení

Hotel Sentido Phenicia nabízí špičkové služby, luxusní ubytování, skvělou kuchyni, bohaté all inclusive a pestrý výběr sportovních aktivit. Elegantní a klidnou kapacitu doporučujeme náročným klientům.

Aktuální popis od CK

Poloha Centrum Hammametu cca 3 km Nejbližší nákupní možnosti, restaurace akavárny cca 100 m Golfová hřiště Yasmine Golf Club aGolf Citrus cca 5 km Letiště...

DoporučeníHotel nabízí špičkové služby, hezké ubytování, skvělou kuchyni, bohaté all inclusive apestrý výběr sportovních aktivit. Elegantní aklidnou kapacitu...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Popis hoteluHotel má 382 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Prostřednictvím WiFi sítě (za...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.