Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fiesta Beach Club

Fiesta Beach Club je velmi pěkný komplex připomínající tuniskou vesničku, s výbornými službami all inclusive a bohatým sportovním vyžitím. Vhodné pro náročné klienty všech věkových kategorií. Na oblíbenosti hotelu Fiesta Beach Club má také velký podíl termální bazén se železitou vodou a se stálou teplotou 26 C.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fiesta Beach Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fiesta Beach Club

Velmi hezký komplex bungalovů Fiesta Beach Club o rozloze 5 ha je vystavěn v typickém tuniském architektonickém stylu, který připomíná malou vesničku. Situován přímo u krásné písčité pláže, vzdálen od letiště na Djerbě 25 km a od města Houmpt Souk 15 km, 5 km od města Midoun a cca 500 m od obchodů. V blízkosti komplexu se nachází casino (1km) a golfové hřiště (3km).

Vybavení

komplex Fiesta Beach Club tvoří 285 pokojů ve 243 bungalovech rozmístěných v palmové zahradě, 20 pokojů a 22 rodinných pokojů v hlavní budově se vstupní halou a recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, noční klub, kavárna, maurská kavárna, TV sál, diskotéka, konfe­renční sál, obchody, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, malý venkovní termální bazén, krytý bazén, dětský bazén se skluzavkou, ­denní a večerní animační programy, windsurfing, šlapadla, vodní gymnastika, vodní pólo, fitness, tenis, stolní tenis, minigolf, basketbal, fotbal, plážový volejbal, lukostřelba.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (možnost vyměnit večeři v hlavní restauraci za večeři v restauraci a’la carte s grilovanými specialitami či rybí – 1x za pobyt a po předem provedené rezervaci na místě); pozdní snídaně, oběd, odpolední občerstvení, půlnoční občerstvení ve snack baru/pizzerii, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (voda, soda, limo, džusy, káva, čaj, pivo, víno, thibarine, cedratine, boukha, koktejly, likéry) v centrálním baru 09.00–24.00 hod., v případě pěkného a slunečného počasí v baru u bazénu 10.00–00.00 hod., v baru na pláži 10.00-17.00 (jen studené nealkoholické nápoje), v baru na diskotéce 23.00–01.00 hod. Maurská kavárna 13.00–16.00 hod. a 19.00–24.00 hod. Časy a místa jsou plně v kompetenci hotelu a mohou se měnit v závislosti na počasí. Bohatý výběr aktivit z animačních programů a aktivit, fitness, nemotorizované vodní sporty, plážové osušky (proti vratné kauci).

Služby

jacuzzi, balneocentrum a veškeré služby a terapie (turecké lázně a masáže, sauna), internet/WiFi, motorizované vodní sporty, osvětlení tenisových kurtů, jízda na koni, biliár, videohry, praní prádla, importované alkoholické nápoje.

Ubytování

všechny standardní 2lůžk. pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo palandy pro 2 děti jsou komfortně zařízeny v typickém tuniském stylu. Koupelna s WC, klimatizace, minibar (naplněný minerální vodou, sodou), vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, balkon či terasa. K dispozici jsou i rodinné pokoje (2 dvoulůžkové ložnice s jednou koupelnou) s možností ubytovat až 4 dosp. osoby a 1 dítě – na vyžádání.

Pro děti

dětský bazén se skluzavkou, hotelový miniklub pro děti 4–12 let.

Doporučení

Fiesta Beach Club je velmi pěkný komplex připomínající tuniskou vesničku, s výbornými službami all inclusive a bohatým sportovním vyžitím. Vhodné pro náročné klienty všech věkových kategorií. Na oblíbenosti hotelu Fiesta Beach Club má také velký podíl termální bazén se železitou vodou a se stálou teplotou 26 C.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v zahradě v turistické oblasti, 5 km od města Midoun, 15 km od města Houmt Souk a 25 km od letiště.VybaveníRozlehlý areál vhodný pro všechny...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.