Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mehari Tabarka

Hotel Mehari Tabarka, renovovaný v r. 2008, se nachází přímo u široké písčité pláže, asi 3 km od centra městečka Tabarka, kam je možné se dopravit taxi, případně místním autobusem, který asi v hodinových intervalech odjíždí z nedaleké zastávky. Z hotelu je možné podnikat příjemné procházky po okolí, do centra Tabarky, neopakovatelné jsou ranní či večerní dlouhé procházky po pláži s jemným pískem, v Tabarce většinou málo frekventované, o to příjemnější. Nevelký, ale živý hotelový komplex Mehari Tabarka přímo u pláže, s výborně fungujícími animacemi pod taktovkou profesionálního italského týmu animátorů, s bohatou stravou, jíž dominuje italská kuchyně. V kvalitním hotelu Mehari Tabarka se bude líbit klientům upřednostňujícím aktivně strávenou dovolenou v živém resortu, neboť zde je kladen důraz na sportovní aktivity individuálního či kolektivního charakteru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mehari Tabarka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mehari Tabarka

Hotel Mehari Tabarka, renovovaný v r. 2008, se nachází přímo u široké písčité pláže, asi 3 km od centra městečka Tabarka, kam je možné se dopravit taxi, případně místním autobusem, který asi v hodinových intervalech  odjíždí z nedaleké zastávky. Z hotelu je možné podnikat příjemné procházky po okolí, do centra Tabarky, neopakovatelné jsou ranní či večerní dlouhé procházky po pláži s jemným pískem, v  Tabarce většinou málo frekventované, o to příjemnější.

Popis hotelu Mehari Tabarka

Nevelký, ale živý hotelový komplex Mehari Tabarka přímo u pláže, s výborně fungujícími animacemi pod taktovkou profesionálního italského týmu animátorů, s bohatou stravou, jíž dominuje italská kuchyně. V kvalitním hotelu Mehari Tabarka se bude líbit klientům upřednostňujícím aktivně strávenou dovolenou v živém resortu, neboť zde je kladen důraz na sportovní aktivity individuálního či kolektivního charakteru.

Vybavení hotelu Mehari Tabarka

Hotel Mehari Tabarka se skládá z jedné 4patrové budovy s výtahem, s kapacitou celkem 200 pokojů. V hotelu je recepce se směnárnou, připojením WiFi v části recepce, obchod se suvenýry, butik, hlavní restaurace, tematická restaurace, snack bar, hlavní bar, lobby bar, konferenční místnost s kapacitou max. 250 os., místnost s videohrami, amfiteátr k pořádání animačních programů, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, krytý bazén, lázeňské centrum s masážními kabinkami, jacuzzi, saunou a tureckou lázní, dětský klub, 3 tenisové kurty, hřiště na volejbal a mini fotbal, stolní tenis, lukostřelba, kuželky.

Ubytování

V hotelu Mehari Tabarka je celkem 200 pokojů, z nichž některé jsou propojené, standardní jsou pro 2-3 osoby, několik pokojů má možnost ubytovat rodinu se 2 dětmi (přistýlky jsou rozkládací lůžka). Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC (vana), centrální klimatizací, SAT/TV, ledničkou, bezpečnostní schránkou (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je zdarma.

Stravování

dle CK. All inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně 07.00-10.00, pozdní snídaně v hlavním baru 10.00-12.00, oběd 12.30-14.30, večeře 19.30-21.30), odpolední sladké občerstvení s kávou 16.00-17.00, palačinky 16.00-17.30, rozlévané místní alkoholické nápoje a koktejly, rozlévané nealkoholické sycené chlazené nápoje, koncentrované džusy, voda, filtrovaná káva, čaj, mléko) v hlavním baru a v baru u bazénu 10.00-24.00, ve snack baru u pláže 10.00-18.00 (voda, limonády, džusy, točené pivo), nápoje podávané během oběda a večeře v restauraci – pivo, víno, chlazené nealkoholické nápoje, 1x za pobyt možnost večeře v restauraci á la carte s rezervací provedenou předem. All inclusive nápoje ve venkovních barech jsou podávány v plastových kelímcích. Oběd je možný v hlavní restauraci nebo ve snack baru – pizza, hamburgery, hranolky (dle klimatických podmínek). Plážové osušky jsou zdarma oproti vratné záloze.

Pro děti

dětské kluby pro děti od 4 do 11 let a od 12 do 18 let, dětská postýlka na pokoji, dětská židlička v restauraci.

Služby za poplatek

zboží v obchodě a v butiku, služby v lázeňském centru, videohry, služby čištění prádla, WiFi, trezor na pokoji.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.