Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meridiana Djerba

Hotel Meridiana Djerba s vkusně zařízenými pokoji se nachází v hotelovém areálu několika budov přímo u své soukromé písečné pláže s lehátky a slunečníky zdarma, 6 km od města Midoun na ostrově Djerba. Hotel nabízí velmi širokou škálu služeb včetně sportovního vyžití  a animačních programů. Pro milovníky golfu je pouhé 4 km od hotelu k dispozici golfové hřiště. Hotel můžeme doporučit všem věkovým skupinám i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meridiana Djerba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Meridiana Djerba

Hotel s prázdninovou atmosférou se nachází cca 6 km Midounu a do Houmt Souk je to cca 22 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 m od hotelu, restaurace a bary cca 2 km. Na letiště je to cca 30 km.

Pláž

Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, plážové osušky na zálohu. 

Pokoje hotelu Meridiana Djerba

Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon. Na pokoji je bezpečnostní schránka za poplatek. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma 

Popis

Hotelový areál Meridiana Djerba se skládá z několika budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, šest restaurací a sedm barů, nákupní galerii, kadeřnictví a diskotéku. V hotelu jsou tři bazény (venkovní, krytý a bazén pro děti). Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. V hotelu není internet k dispozici.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační a sportovní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát basketball, plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Masáže, sauna a lázeňské centrum jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Gofl ové hřiště je cca 4 km od hotelu.

Strava

Dle CK. All inclusive Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Brzká kontinentální snídaně (4.00–7.00), pozdní snídaně (10.00–11.30). Odpolední snack, saláty, pizza (12.30–14.30), káva, čaj, zákusky (15.30–17.00), snack na pláží (12.30–16.00), pozdní večeře (22.00–24.00), půlnoční snack (23.30–0.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (8.00–24.00).

Aktuální popis od CK

Poloha Hlavní město Houmt Souk je cca22km Městečko Midoun cca 6 km Obchůdky, restaurace, kavárny abary cca 500 m Letiště Djerba cca 32 km Pláž Pláž přímo u...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.