Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Odyssée Resort

Hotel Odyssée Resort se nachází přímo u písčité pláže. Přepychový a luxusní hotel, jeden z nejkrásnějších a nejoriginálnějších v celém Tunisku, se nachází na exotickém Zarzisu. Vzdálen asi 10 km od centra stejnojmenného městečka, od letiště na Djerbě asi 60 km. V nedalekém okolí se nachází menší turistické centrum s obchody a kavárnami, ideální k procházkám. Hotel Odyssée Resort doporučujeme nejnáročnějším klientům, kteří si chtějí užít luxusní péči a komfort. Neopomeňte vyzkoušet některou z procedur thalassocentra, které je na té nejvyšší úrovni.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Odyssée Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Odyssée Resort

Hotel Odyssée Resort se nachází přímo u písčité pláže. Přepychový a luxusní hotel, jeden z nejkrásnějších a nejoriginálnějších v celém Tunisku, se nachází na exotickém Zarzisu. Vzdálen asi 10 km od centra stejnojmenného městečka, od letiště na Djerbě asi 60 km. V nedalekém okolí se nachází menší turistické centrum s obchody a kavárnami, ideální k procházkám.

Vybavení

Koncepce hotelu Odyssée Resort je inspirována troglodytními obydlími v Matmatě. Všechny prostory jsou elegantně a originálně řešeny, v exotických barvách a přírodních materiálech. V centrální části je recepce se směnárnou, internet/WiFi, výtah, hlavní bar, restaurace a’la carte, stylová maurská kavárna, butik, obchod se suvenýry, bižuterií, pizzerie/bar u bazénu, barbecue bar u pláže, piano bar, venkovní amfiteátr, beduínský stan k pořádání tematického tuniského večera, dětský mini­klub. V jeskynním suterénu je hlavní restaurace, thalassocentrum s krytým bazénem, stylová diskotéka/noční bar. Velký atypický centrální bazén, dětský bazén, venkovní termální bazén a krytý bazén s mořskou vodou, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, lukostřelba. V samostatné vedlejší budově se nachází plně vybavené konferenční a kongresové centrum.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu v restauraci La Grotte, občerstvení v pizzerii Zephir 12.00–17.00 hod., v Bio Cabane 16.00–17.30 hod. (pizza, palačinky, ovoce, sandviče), neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů v barech 10.00–24.00 hod. (bar Ulysse 10.00–23.00 hod., maurská kavárna Zarzis 15.00–24.00 hod., bar u bazénu 10.00–22.00 hod., bar Poseidon 10.00-17.00 hod.), sportovní a zábavní zázemí v hotelu – dle dostupnosti (katamarán, šlapadlo, windsurfing, kajak, tenis – 2 hodiny zdarma, mini golf, lukostřelba, plážový volejbal, karetní hry, scrabble, aero­bik, petanque, stolní tenis), vnitřní bazén (sladkovodní), termální bazén, venkovní hlavní bazén (sladkovodní), 15% sleva na ceny procedur v thalasso centru).

Služby

kadeřnictví, osvětlení tenisového kurtu, kulečník, internet, trezor na pokoji, konzumace z mini baru, centrum s thalasso terapiemi, turecké lázně, sauna, kosmetické centrum, kongresové centrum, motorizované vodní sporty, v blízkosti jízda na koních, tuniský berberský večer s folklorem v beduínském stanu, konzumace na diskotéce, v restauraci na pláži, v restauraci á la carte, vodní dýmka v maurské kavárně, pronájem aut či motorek.

Ubytování v hotelu Odyssée Resort

všech 347 standardních pokojů a apartmá je luxusně zařízeno. 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje pro rodinu se 2 dětmi jsou vybaveny koupelnou a samostatným WC, individuální klimatizací, IDD telefonem, SAT/TV, trezorem, vysoušečem vlasů, mini barem, balkonem/terasou. Dětská postýlka zdarma. K dispozici a na vyžádání jsou propojené pokoje (nelze uplatnit speciální dětskou cenu). Možnost ubytování v junior suit­e s 1 ložnicí a salonem (max. 3 osoby) nebo senior suite se 2 ložnicemi a salonem – na vyžádání a s příplatkem.

Pro děti

dětský mini klub, dětský bazén.

Doporučení

Hotel Odyssée Resort doporučujeme nejnáročnějším klientům, kteří si chtějí užít luxusní péči a komfort. Neopomeňte vyzkoušet některou z procedur thalassocentra, které je na té nejvyšší úrovni.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.