Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Royal Azur Thalasso

Luxusní hotel Royal Azur Thalasso je vhodný pro náročnější klienty všech věkových kategorií a zejména pro klienty, kteří dovolenou u moře rádi proloží péčí lázeňského centra. Hotel Royal Azur Thalasso se nachází přímo na pláži u letoviska Hammamet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Royal Azur Thalasso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Royal Azur Thalasso

Luxusní hotel Royal Azur Thalasso je vhodný pro náročnější klienty všech věkových kategorií a zejména pro klienty, kteří dovolenou u moře rádi proloží péčí lázeňského centra.

Pláž

Hotel Royal Azur Thalasso se nachází přímo na pláži v letovisku Hammamet.

Poloha

Luxusní hotel Royal Azur Thalasso, skládající se z několika budov leží cca 2 km od centra Hammametu, 77 km od letiště v Monastiru v krásné zahradě přímo na pláži. Cca 6 km od hotelu se nachází aquapark.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC,én) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí).

Vybavení

Hostům je v hotelu Royal Azur Thalasso k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory v recepci, restaurace, bar, americký bar, maurská kavárna, bar u bazénu, venkovní a vnitřní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), hezký dětský bazén, fitness, tenis, stolní tenis, SPA centrum (sauna, masáže, hammam), aerobic, vodní gymnastika, vodní pólo, volejbal, minigolf, dětské hřiště, animační programy.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.